Yhteystiedot

UPLAKERS RY:N HALLITUS

Kausi 2018 - 2019


Matti Leminen, puheenjohtaja ja jäähalliyhteistyö
matti.leminen@uplakers.fi
040 537 7248

Marko Mattila, varapuheenjohtaja ja tietosuojavastaava
marko.mattila@uplakers.fi
040 526 5261

Tiia Oksanen, sihteeri ja taitoluistelun yhteyshenkilö
tiia.oksanen@uplakers.fi
040 759 5107

Tomi Häkkinen, tapahtumavastaava ja markkinoinnin yhteyshenkilö
tomi.hakkinen@uplakers.fi
050 372 5952

Jenni Lähteenmäki, fanituotteet ja taitoluistelun yhteyshenkilö
jenni.lahteenmaki@uplakers.fi
040 869 2421

Mika Rautio, fanituotteet ja jääkiekkojaoston yhteyshenkilö
mixu.rautio@uplakers.fi
044 324 5207

Jouni Järvensivu
jouni.jarvensivu@uplakers.fi
0400 835 319

UPLAKERS ry
Elotie 12
33470 Ylöjärvi
Y-tunnus: 2266441-4

JÄÄKIEKKO

Kiekkojaoston puheenjohtaja
Kari Leivo
kari.leivo@uplakers.fi
040 537 9338

Valmennuspäällikkö, pelaajasiirrot
Ville Keskinen
ville.keskinen@uplakers.fi
0400 626 239

Luistelu- ja kiekkokoulu
Jenni Kaikkonen
jenni.kaikkonen@uplakers.fi
0400 826 450


TAITOLUISTELU
taitoluistelu@uplakers.fi
 

Taitoluistelujaoston puheenjohtaja
Jenni Lähteenmäki
jenni.lahteenmaki@uplakers.fi
040 869 2421

Toiminnanjohtaja
Niina Laurikka
niina.laurikka@uplakers.fi
040 736 2534

Valmennuspäällikkö
Maija Seppänen
maija.seppanen@uplakers.fi
040 514 5025

 

TOIMISTO

Toimistosihteeri
Sari Åman
sari.aman@uplakers.fi
045 111 3599

Laskutus ja jäsenrekisteri 
toimisto@uplakers.fi